Gerda Wallander oljemålning

Gerda Wallander oljemålning
Gerda Wallander oljemålning
Gerda Wallander oljemålning
Gerda Wallander oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GERDA WALLANDER (1862-1926): Stileben, signerad Gerda Wallander a tergo, olja på duk, ca 40x29 cm

dukskada

448333

2017-03-18