Soffbord
2017-03-18
448338
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD, Butlers tray, 1900-talets mitt, mahogny, höjd 50, utfällt 119x79 cm
Bruksslitage