Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
LARS STENSTAD (född 1921): "I mars", signerad, olja på duk, ca 46x55 cm
Zustandsbeschreibung
448379
2017-03-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner