Lars Stenstad oljemålning

Lars Stenstad oljemålning
Lars Stenstad oljemålning
Lars Stenstad oljemålning
Lars Stenstad oljemålning
Lars Stenstad oljemålning
Lars Stenstad oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

LARS STENSTAD (född 1921): "I mars", signerad, olja på duk, ca 46x55 cm

Zustandsbeschreibung

448379

2017-03-18