Dorina Mocan akrylmålning
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
DORINA MOCAN (född 1954): "Spelande clown", färglitografi, signerad samt numrerad HC XV/XV, bildmått 33,5x25 cm
Kuntoraportti
448384
Päivämäärä:
2017-03-20