Karl Erik Billeström oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL ERIK BILLESTRÖM (född 1920): "Från Bastugatan IV", olja på duk, signerad samt daterad Billeström 71, 49 x 67 cm

Smärre färgkrackeleringar, duk ej spänd

448388

2017-03-20