Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARL ERIK BILLESTRÖM (född 1920): "Från Bastugatan IV", olja på duk, signerad samt daterad Billeström 71, 49 x 67 cm
Smärre färgkrackeleringar, duk ej spänd
448388
2017-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här