Gösta Asp oljemålning

Gösta Asp oljemålning
Gösta Asp oljemålning
Gösta Asp oljemålning
Gösta Asp oljemålning
Gösta Asp oljemålning
Gösta Asp oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

1 500 SEK

GÖSTA ASP (1910-1986): "Medusa", signerad och daterad Asp 69, olja på duk, 66x50 cm

448389

2017-03-18