Omega Constellation Pie pan
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OMEGA, Constellation, Chronometer, armbandsur, guld på stål, 1960-tal, automatiskt urverk, fasetterad urtavla s.k pie pan, centrumsekund, diameter ca 34 mm, läderarmband
Kronskruv från en Certina DS, fungerar vid test, funktionen kan ej garanteras, slitage/repor, senare armband medföljer
448392
2017-03-18