Omega Constellation Pie pan

Omega Constellation Pie pan
Omega Constellation Pie pan
Omega Constellation Pie pan
Omega Constellation Pie pan
Omega Constellation Pie pan
Omega Constellation Pie pan
Omega Constellation Pie pan
Omega Constellation Pie pan

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OMEGA, Constellation, Chronometer, armbandsur, guld på stål, 1960-tal, automatiskt urverk, fasetterad urtavla s.k pie pan, centrumsekund, diameter ca 34 mm, läderarmband

Kronskruv från en Certina DS, fungerar vid test, funktionen kan ej garanteras, slitage/repor, senare armband medföljer

448392

2017-03-18