Einar Rosén oljemålning

Einar Rosén oljemålning
Einar Rosén oljemålning
Einar Rosén oljemålning
Einar Rosén oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EINAR ROSÉN (1910-1998): Flicka vid köksbordet, signerad och daterad Einar Rosén 71, olja på duk, ca 64x49 cm

448393

2017-03-18