Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÄLLBAR STOL (blir till bord), tidigt 1900-tal, genombruten rygg med hjärtform, bemålad med bl a florala motiv, sitthöjd ca 59 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage.
448394
2017-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här