Dado (Mirodrag Djuric), Untitled

Klubbat för:

32 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

DADO - MIRODRAG DJURIC (Jugoslavien, född 1933: Untitled, signerad och daterad Dado -70, gouache, 216 x 148 cm.

448396

2017-03-16