Klubbat för:
32 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
DADO - MIRODRAG DJURIC (Jugoslavien, född 1933: Untitled, signerad och daterad Dado -70, gouache, 216 x 148 cm.
448396
2017-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här