Soffa i nyrokoko
2017-03-18
448405
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFA, nyrokoko, 1800-talets slut, skuren dekor, längd ca 145, sitthöjd 42 cm
Senare bemålning, lagningar, senare klädsel