Salongsgrupp rokokostil

Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SALONGSGRUPP, 5 dlr, rokokostil, 1900-tal, bestående av: trågsoffa, bord, karmstol, stolar, 1 par, bemålade, tygklädsel, soffans längd ca 195, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, märken, en fot på soffan med lagning

448406

2017-03-18