Salongsgrupp rokokostil
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SALONGSGRUPP, 5 dlr, rokokostil, 1900-tal, bestående av: trågsoffa, bord, karmstol, stolar, 1 par, bemålade, tygklädsel, soffans längd ca 195, sitthöjd ca 43 cm
Slitage, märken, en fot på soffan med lagning
448406
2017-03-18