Tapet 1800-tal

Tapet 1800-tal
Tapet 1800-tal
Tapet 1800-tal
Tapet 1800-tal
Tapet 1800-tal
Tapet 1800-tal

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAPET, 1800-tal, sk Verdure, stork vid vattendrag, ca 260x112 cm

Ställvis slitage, smärre hål

448416

2017-03-18