Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskapsvy med kyrkobyggnad i storm, olja på pannå av papp, ca 23x29 cm
Renoverad, retuscher, färgbortfall, krackeleringar, utskador
448421
2017-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här