Medeleine Pyk oljemålning

Medeleine Pyk oljemålning
Medeleine Pyk oljemålning
Medeleine Pyk oljemålning
Medeleine Pyk oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

2 500 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): Kiosk, komposition, olja på pannå, ca 48x45 cm

Osignerad, oramad

448437

2017-03-18