Henri Goetz tre färgetsningar Fransk konst

Klubbat för:

700 SEK

2 000 SEK

HENRI GOETZ (1909-1969), Tre färgetsningar, signerade och numrerade Goetz 57/100, bladstorlek 40x50 cm, oramade

448447

2017-03-18