Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVUR, 1700-tal, svartmålad med bronserade dekor, skuren dekor, bär daterad 1777, höjd ca 212 cm, nyckel, pendel och lod medföljer
Slitage, lös list, ytskador, dekor del saknas
448452
2017-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här