Golvur 1700-tal

Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVUR, 1700-tal, svartmålad med bronserade dekor, skuren dekor, bär daterad 1777, höjd ca 212 cm, nyckel, pendel och lod medföljer

Slitage, lös list, ytskador, dekor del saknas

448452

2017-03-18