Pipor 1800-tal
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PIPOR, 6 st, 1800-tal, sk långpipor, huvudsak med silverfattningar, delvis sjöskum, bl a skulpterad dekor, skaften delvis dekorerade med pärlemor, längd ca 38-110 cm
Smärre skador, delvis gravyr
448462
2017-03-18