Pipor 1800-tal

Pipor 1800-tal
Pipor 1800-tal
Pipor 1800-tal
Pipor 1800-tal
Pipor 1800-tal
Pipor 1800-tal
Pipor 1800-tal
Pipor 1800-tal
Pipor 1800-tal
Pipor 1800-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PIPOR, 6 st, 1800-tal, sk långpipor, huvudsak med silverfattningar, delvis sjöskum, bl a skulpterad dekor, skaften delvis dekorerade med pärlemor, längd ca 38-110 cm

Smärre skador, delvis gravyr

448462

2017-03-18