Gottfrid Kallstenius, Solnedgång vid havet

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943): Solnedgång vid havet, signerad och daterad G. Kallstenius 38, olja på duk, 60 x 73 cm.

448484

2017-03-16