Gottfrid Kallstenius, Skärgårdslandskap,solnedgång

Klubbat för:

58 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943): Skärgårdslandskap, solnedgång, signerad och daterad G. Kallstenius -34, olja på duk, 55,5x90 cm.

448488

2017-03-16