Gottfrid Kallstenius, Tallar i motljus
Klubbat för:
8 000 SEK
Arviointi
10 000 SEK
Kuvaus
GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943): Tallar i motljus, signerad och daterad G. Kallstenius 31, olja på duk, 65,5x81,5 cm.
.
Motivet är taget från Månbacken mot Månberget
Kuntoraportti
448489
Päivämäärä:
2017-03-16