Klubbat för:
25 000 SEK
10 000 SEK
GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943): Tallar, signerad och daterad G. Kallstenius 35, olja på duk, 74x100 cm.
.
Motivet är hämtat från Djupsundet från Kallstenius egendom mot Tättö.
448492
2017-03-16