Gottfrid Kallsteniusm Vidsträckt skärgårdslandskap

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943): Vidsträckt landskap med tallar, signerad och daterad G. Kallstenius 31, olja på duk, 65x81 cm.

448495

2017-03-16