Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
CARL OTTO HULTÉN (1916-2015): "Åtskilt sammanhang", olja på duk, signerad , daterad a tergo 57 eller 58, ca 27x35 cm
448537
2017-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här