Carl Otto Hultén

Carl Otto Hultén
Carl Otto Hultén
Carl Otto Hultén
Carl Otto Hultén
Carl Otto Hultén
Carl Otto Hultén

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CARL OTTO HULTÉN (1916-2015): "Åtskilt sammanhang", olja på duk, signerad , daterad a tergo 57 eller 58, ca 27x35 cm

448537

2017-03-18