Arkivskåp plåt

Arkivskåp plåt
Arkivskåp plåt
Arkivskåp plåt
Arkivskåp plåt
Arkivskåp plåt
Arkivskåp plåt

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARKIVSKÅP, plåt, 1900-talets andra hälft, 15 lådor, svartlackerat med förkromade beslag, Esslte, höjd ca 95, 41x28 cm

Visst slitage

448548

2017-03-18