Skåp barock

Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock

Klubbat för:

3 200 SEK

4 000 SEK

SKÅP, 1700-tal, barock, massiv bonad ek, höjd 206, 202x72 cm, nycklar finns

Ett lås saknas, skador dekordelar saknas

448578

2017-03-18