Janne Kjell August Wiborg oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JANNE KJELL AUGUST WIBORG (1905-1975): ´´Mars i Majorna´´, signerade och daterad á tergo 1946, olja på duk, ca 54x40 cm

448579

2017-03-20