Taklampor industridesign

Taklampor industridesign
Taklampor industridesign
Taklampor industridesign
Taklampor industridesign
Taklampor industridesign
Taklampor industridesign

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INDUSTRILAMPOR, 3 st, 1900-talets andra hälft, kupor i plast, armatur i aluminium, höjd ca 57, diameter 50 cm

Bruksslitage, ytskador

448580

2017-03-18