Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Ljuskär" (Ljusskär), signerad och daterad Roland S 43, färgkrita, ca 26,5x34 cm

Med dedikation i blyerts

448596

2017-03-21