M Pyk litografi

M Pyk litografi
M Pyk litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): Prickiga hundar, signerad M. Pyk, 16/90, färglitografi, bladmått ca 56x75 cm

448603

2017-03-18