Skulptur Indien

Skulptur Indien
Skulptur Indien
Skulptur Indien
Skulptur Indien
Skulptur Indien
Skulptur Indien
Skulptur Indien
Skulptur Indien

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, sandsten, Indien, 1900-tal, i form av kvinnogestalt, monterad på träsockel, total höjd ca 34 cm

Slitage

448616

2017-03-18