Moretti skulptur

Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

ALESSANDRO MORETTI (1870-1953): Skulptur, manshuvud, (Same), lergods, signerad och daterad A. Moretti 1949, höjd ca 21 cm

Zustandsbeschreibung

448632

2017-03-18