Robert Jäckel oljemålning

Robert Jäckel oljemålning
Robert Jäckel oljemålning
Robert Jäckel oljemålning
Robert Jäckel oljemålning
Robert Jäckel oljemålning
Robert Jäckel oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROBERT HUGO JÄCKEL (1872-1952): Landskapsmotiv, signerad Jäckel samt daterad -35, olja på duk, ca 20x30 cm

448637

2017-03-18