Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KITTEL, för ved, 1800/1900-tal, handtag i förtenad koppar, höjd ca 31 diameter ca 52 cm.
Bruks och åldersrelaterat slitage.
448639
2017-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här