Ludvig Jacobsen oljemålning

Ludvig Jacobsen oljemålning
Ludvig Jacobsen oljemålning
Ludvig Jacobsen oljemålning
Ludvig Jacobsen oljemålning
Ludvig Jacobsen oljemålning
Ludvig Jacobsen oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LUDVIG JACOBSEN (1890-1957): Liggande modell, signerad Ludvig Jacobsen, olja på duk, ca 52x64 cm

Dukhål

448643

2017-03-20