Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Gillöga", signerad Roland S 44, akvarell och krita, ca 18x63 cm
Färgkoder (påskrifter i blyerts av konstnären)
448650
2017-03-21
Gör en kostnadsfri värdering här