Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
WILLIAM HENRY BORROW, Efter fiskafänget, signerad W H Borrow 1890, olja på duk, ca 66 x 122 cm
448664
2017-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här