W H Borrow oljemålning

W H Borrow oljemålning
W H Borrow oljemålning
W H Borrow oljemålning
W H Borrow oljemålning

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

WILLIAM HENRY BORROW, Efter fiskafänget, signerad W H Borrow 1890, olja på duk, ca 66 x 122 cm

448664

2017-03-20