Slava Kliuchnikov oljemålning

Slava Kliuchnikov oljemålning
Slava Kliuchnikov oljemålning
Slava Kliuchnikov oljemålning
Slava Kliuchnikov oljemålning
Slava Kliuchnikov oljemålning
Slava Kliuchnikov oljemålning

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SLAVA KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Syrener, signerad och daterad -16, olja på duk, ca 70x80 cm, oramad

448672

2017-03-20