Klubbat för:
5 600 SEK
3 000 SEK
TOVE & EDVARD KIND LARSEN, soffbord, teak, France & Daverkosen, Danmark, brickmärkt, 1950-tal, höjd 52, 120 x 50,5 cm
Bruksslitage, smuts
448677
2017-03-18