Tove & Edvard Kindt Larsen soffbord

Klubbat för:

5 600 SEK

3 000 SEK

TOVE & EDVARD KIND LARSEN, soffbord, teak, France & Daverkosen, Danmark, brickmärkt, 1950-tal, höjd 52, 120 x 50,5 cm

Bruksslitage, smuts

448677

2017-03-18