Edward Hald fiskgraal

Edward Hald fiskgraal
Edward Hald fiskgraal
Edward Hald fiskgraal
Edward Hald fiskgraal
Edward Hald fiskgraal
Edward Hald fiskgraal
Edward Hald fiskgraal
Edward Hald fiskgraal
Edward Hald fiskgraal
Edward Hald fiskgraal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

EDWARD HALD, vas, Orrefors, fiskgraal, droppformad med dekor av fiskar och sjöväxter i grönt, signerad Orrefors Sweden 1946 Graal nr 232-E Edvard Hald, höjd ca 15,5 cm

Obetydliga repor.

448686

2017-03-18