Edward Hald fiskgraal
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
EDWARD HALD, vas, Orrefors, fiskgraal, droppformad med dekor av fiskar och sjöväxter i grönt, signerad Orrefors Sweden 1946 Graal nr 232-E Edvard Hald, höjd ca 15,5 cm
Obetydliga repor.
448686
2017-03-18