Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARL-ERIK EKSELIUS, skåp, 1960-tal, fanerad i mahogny, inredd med lådor och hyllplan, höjd 80, 180x48 cm, nycklar finns
Nycklar finns
448691
2017-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här