Skåp Karl-Erik Ekselius

Skåp Karl-Erik Ekselius
Skåp Karl-Erik Ekselius
Skåp Karl-Erik Ekselius
Skåp Karl-Erik Ekselius
Skåp Karl-Erik Ekselius
Skåp Karl-Erik Ekselius
Skåp Karl-Erik Ekselius
Skåp Karl-Erik Ekselius
Skåp Karl-Erik Ekselius
Skåp Karl-Erik Ekselius
Skåp Karl-Erik Ekselius
Skåp Karl-Erik Ekselius
Skåp Karl-Erik Ekselius
Skåp Karl-Erik Ekselius

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARL-ERIK EKSELIUS, skåp, 1960-tal, fanerad i mahogny, inredd med lådor och hyllplan, höjd 80, 180x48 cm, nycklar finns

Nycklar finns

448691

2017-03-20