Nils Per Partapuoli samekniv

Nils Per Partapuoli samekniv
Nils Per Partapuoli samekniv
Nils Per Partapuoli samekniv
Nils Per Partapuoli samekniv
Nils Per Partapuoli samekniv
Nils Per Partapuoli samekniv
Nils Per Partapuoli samekniv
Nils Per Partapuoli samekniv
Nils Per Partapuoli samekniv
Nils Per Partapuoli samekniv

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NILS P PARTAPUOLI, samekniv, signerad med monogram samt daterad -94 på slidan, skaft i renhorn, slida i graverat renhorn och läder, längd ca 22 cm

Framstår som oanvänd, med originalprislapp och -etikett

448694

2017-03-20