Nils Per Partapuoli samekniv
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NILS P PARTAPUOLI, samekniv, signerad med monogram samt daterad -94 på slidan, skaft i renhorn, slida i graverat renhorn och läder, längd ca 22 cm
Framstår som oanvänd, med originalprislapp och -etikett
448694
2017-03-20