Supkoppar silver
2017-03-18
448702
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SUPKOPPAR, 12 st., silver, svenska stämplar, 1940-1943, höjd ca 4,3-4,5 cm, total vikt ca 260 g
Bruksslitage. Smärre repor. Graverat monogram (W) på samtliga koppar.