Bord England
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARUSELLBORD, 1900-tal, fanérat i mahogny, läderklädd skiva, sarg med två lådor samt fyra blindlådor, hjultrissor, etikett från Ab Harald Westerberg medföljer, höjd ca 73, diameter ca 91 cm
Slitage, fläckar och repor
448705
2017-03-20