Bord England

Bord England
Bord England
Bord England
Bord England
Bord England
Bord England
Bord England
Bord England

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARUSELLBORD, 1900-tal, fanérat i mahogny, läderklädd skiva, sarg med två lådor samt fyra blindlådor, hjultrissor, etikett från Ab Harald Westerberg medföljer, höjd ca 73, diameter ca 91 cm

Slitage, fläckar och repor

448705

2017-03-20