Axel Nilsson Färg och Form

Axel Nilsson Färg och Form
Axel Nilsson Färg och Form
Axel Nilsson Färg och Form
Axel Nilsson Färg och Form
Axel Nilsson Färg och Form
Axel Nilsson Färg och Form

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

AXEL NILSSON (1889-1981): Stilleben med grönt äpple, signerad Axel Nilsson, olja på duk, ca 61x46 cm

448719

2017-03-21